Tyčky - Poles

V této kategorii nejsou žádné produkty.

Tyčky dodávám pouze k praporům, případně náhradní, ne jako samostatné zboží.

 

Nyní mám k dispozici několik druhů tyček. 

  1.  Standardní, smrkové nebo borové tyčky
  2.  Lipové tyčky
  3.  Ratanové tyčky
  4.  Jasanové tyčky
  5.  Plastové tyčky
  6.  Teleskopické tyče

Všechny tyčky jsou před připevněním k praporu pečlivě opracovány. 

1) Tyčky standardní dávám automaticky ke každému praporu a jejich cena je zahrnuta do ceny praporu.

 

2) Po domluvě připevňuji lipové tyčky, které jsou pružnější. Hodí se například na taneční prapory. Lipové tyčky jsou také v ceně praporu (do 110 cm). Jsou specielně vyráběné firmou Řezbářství Akácie.

 

3) Nově jsou k dispozici tyčky ratanové. Jsou velmi pružné a lehké. Za ratanovou tyčku je potřeba připlatit 70 Kč při délce do 110 cm. Nad 110 cm je potřeba připlatit 80 Kč. Tyčky jsou vhodné pro tanec a lehké, nejlépe hedvábné prapory. I tyto tyčky jsou od výrobce Řezbářství Akácie.

 

4) Jasanové tyčky jsou velmi odolné. Jasan je velmi pružné dřevo, ale je těžší než lípa i smrk. Tyčky jsou těžší, proto se hodí na taneční prapory spíš pro muže. Za  jasanovou tyčku je potřeba připlatit 70 Kč. Jsou ale k mání málokdy.

 

5) Plastové tyčky používám ke stuhám a někdy do "amerických praporů". Jsou také zahrnuty v ceně. Nyní je již téměř nepoužívám, do "amerických praporů" vkládám tyčky ratanové.

 

6) Teleskopické tyče jsou z laminátu, tyto tyče nejsou vhodné pro tanec s praporem, hodí se např. do velkého prostoru nebo do exteriéru, kde se hodí k proklamačním praporům.