Prapory

Prapory při chválách vyjadřují vlastně to, co říkáme Bohu v písni melodií nebo slovy. Prapory to ale vyjadřují barvou, obrazem, nebo pohybem toho, kdo prapor nese. Dokonce mohou vyjádřit i to, co slovy vyjádřit neumíme. Prapory nám také pomáhají radovat se a jásat před Bohem, vzdávat mu chválu a čest tak, aby to bylo nejen slyšet, ale i vidět. 

Vyrábíme několik druhů praporů. Zde je jejich základní rozdělení a vysvětlení, k čemu slouží:

  • S motivem: Do této kategorie patří všechny prapory nesoucí jeden velký motiv s konkrétní symbolikou a poselstvím. Jsou vhodné k proklamaci, či "vyznávání beze slov". Význam jednotlivých obrazů najdete vždy v popisu praporu.
  • Taneční: Tancovat se dá s téměř každým praporem, ale tyto k tomu vyloženě vybízí. Jejich plná krása vynikne v pohybu, takže všechny obavy a zábrany nechte stranou a s radostí se roztančete! Tyto prapory vás nenechají jen tak stát :) Jejich symbolika a poselství je především v barvách, o kterých si můžete něco přečíst zde.
  • Základní sady: Jste tu noví a ještě nevíte co vše vás při tanci s praporem čeká? Zde si můžete vybrat některou z praktických sad a začít směle chválu s prapory objevovat! Tyto prapory jsou vhodné pro chváliče začátečníky i mírně pokročilé.
  • Dětské: Dětské prapory jsou vyráběny pro malé chváliče, které srdce volá k tanci s praporem, ale velké prapory jsou zatím větší než oni :) Tyto prapory jsou pro děti (a jejich okolí) bezpečné a nebudou si je přišlapovat.
  • Na míru: Nenašli jste v nabídce to, co hledáte? Přejete si vlastní originální prapor s motivem, který pro vás mnoho znamená? Pak neváhejte, a kontaktujte nás!
Upozornění: Všechny zobrazené barvy na ilustračních snímcích se mohou lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru a světelných podmínkách při focení produktů. Jsou tedy spíše ilustrativní a výsledný odstín nemusí přesně odpovídat fotografii na e-shopu!

Chcete svou chválu s praporem pozvednout na novou úroveň? Nebo zkoumáte hloubku uctívání a nové způsoby jak lze našeho Pána uctívat?

Jste hudebník, tanečník či výtvarník a chcete své obdarování rozvíjet v oblasti uctívání a chvály?

Nebo hledáte bezpečné prostředí, kde lze takové věci vyzkoušet a objevovat nové rozměry vztahu s naší Bohem?

Staňte se i Vy studentem týdenní Školy uctívání!