Pro děti

Dětské prapory jsou vyráběny pro malé chváliče, které srdce volá k tanci s praporem, ale velké prapory jsou zatím větší než oni :) Tyto prapory jsou pro děti (a jejich okolí) bezpečné a nebudou si je přišlapovat, jedná se tedy o skvělý způsob jak dětem umožnit, aby spolu s dospělými chválili našeho Pána.

Velikosti praporů:

  • M - cca 60x90 cm - Rozměr vhodný pro větší děti od cca 10 let, které mají s prapory již nějaké zkušenosti.
  • S - cca 50x60 cm - Tyto praporky jsou ideální pro děti od cca 5 let, hodí se i do nedělní školy a je k dispozici varianta s malovaným motivem.
  • XS - max. výška praporku je 40 cm - Praporky nejrůznějších tvarů a barev, s motivem, nebo bez. Vhodné jsou i pro ty nejmenší chváliče.
Upozornění: Prapory pro děti nejsou hračky a je potřeba to dětem vysvětlit! Jsou to také nástroje ke chvále Nejvyššího a je potřeba s nimi tak zacházet. Zodpovědností rodiče, nebo vedoucího, který má dítě na starost, je dítě do chval správně uvést a naučit ho s prapory chválit. Zejména pak u dětí mladších 3 let doporučujeme stálý dozor.
Upozornění: Všechny zobrazené barvy na ilustračních snímcích se mohou lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru a světelných podmínkách při focení produktů. Jsou tedy spíše ilustrativní a výsledný odstín nemusí přesně odpovídat fotografii na e-shopu!